021-22879371 تهران،خیابان شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خیابان خواجه عبداله، خیابان ابوذر غفاری شمالی، پلاک 50، طبقه همکفضمن تشکر و قدردانی از خرید شما از فروشگاه اینترنتی فودگاه، قوانین و مقررات این فروشگاه اینترنتی به شرح زیر می‌باشد. از آنجا که هرگونه استفاده از این وبسایت و خرید از فروشگاه اینترنتی به معنای قبول این قوانین و مقررات است، لطفاً با دقت آن را مطالعه فرمایید.

قوانین عمومی
1- این فروشگاه اینترنتی با عنوان «فودگاه» به آدرس www.foodgah.com/store می‌باشد.
2- این فروشگاه اینترنتی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید.
3- شماره‌های تماس و آدرس در صفحه «تماس با ما» ذکر گردیده که در دسترس بازدیدکنندگان گرامی قرار دارد.

قوانین فروش
1- هرچند فروش تجهیزات فست فود در فودگاه بصورت فروشگاه اینترنتی است، با این‌حال مراجعه حضوری مشتریان گرامی و یا نمایندگان ایشان به هنگام تحویل تجهیزات جهت بررسی صحت ظاهر و عملکرد دستگاه‌ها الزامی است.
2- هزینه ارسال تجهیزات به عهده مشتریان گرامی است. دراین خصوص جهت استعلام هزینه‌ها با شماره تلفن‌های مشخص شده تماس حاصل فرمایید.
3- مشتریان گرامی با خرید کالاها و تجهیزات، توافق و پذیرش خود را مبنی بر قیمت، برند و کیفیت کالا اعلام می‌دارند.
4- از آنجا که حضور مشتریان گرامی و یا نمایندگان ایشان در زمان تحویل تجهیزات الزامی است، لذا مشتریان موظف هستند همه‌گونه بررسی را در مورد دستگاه خریداری شده بعمل آورند. بنابراین پس از تحویل و ارسال دستگاه هیچ‌گونه اعتراضی درخصوص ایرادات ظاهری و عملکردی دستگاه پذیرفته نیست.
5- تیم فروش فودگاه تمامی مشاوره‌های لازم درخصوص انتخاب دستگاه و نحوه تنظیم و نگهداری تجهیزات را به مشتریان عزیز ارائه خواهند داد.

 

فروشگاه تجهیزات آشپزخانه فودگاه درعرصه بازار لوازم آشپزخانه فست فود،رستوران و کافی شاپ با اتکاء به علم نوین تجارت جهانی، جهت واردات و توزیع کالاهای با کیفیت با طراحی منحصر به فرد بنا نهاده شده است. اولویت این شرکت ارائه سرویس و خدمات متمایز برای مصرف کنندگان خود می باشد که در این زمینه مشتری مداری را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است. مسلما در این مسیر نظرخواهی از مشتریان محترم جهت بهبود روند خدمت گزاری از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.