فرصت های سرمایه گذاری

با ما باشید، با معرفی فرصت های سرمایه گذاری بر پایه مشارکت

در کشور ایران و با توجه به توسعه و رشد و گشترش صنایع غذایی و رستوران ها و فست فودها و کافی شاپ ها در شهرهای مختلف،مسلما افرادی که قصد سرمایه گذاری در این حوزه را داشته باشند می توانند آینده پرسودی را برای خود متصور شوند.نیاز به سرمایه گذاری در صنایع غذایی در بازار ایران بیش از پیش حس می شود گروه تخصصی ما آماده ارایه و معرفی فرصت های سرمایه گذاری بر پایه ی مشارکت می باشد و مشارکت از روش های رایج در حوزه سرمایه گذاری می باشد.

مشارکت بر اساس سرمایه گذاری دو طرفه / مشارکت بر اساس سرمایه و کار / مشارکت بر اساس ملک و سرمایه

با ما باشید، با معرفی برندهای واجد صلاحیت

یکی از فرصت های سرمایه گذاری در صنعت رستوران و فست فود فرانچایزینگ می باشد. یک برند موفق با ساخت زیر ساخت های اساسی اقدام به پذیرش نمایندگی یا واگذاری برند می نمایند. در این حالت برند با ارائه دانش فنی و متریال و همچنین سیستم پشتیبانی حرفه ای به حمایت از شعب می پردازند.
در کشور ما به تازگی فرآیند برندینگ با رشد قابل توجه ای روبرو شده است، البته فرانچایز در کشور ما در مرحله ابتدایی قرار دارد، یعنی به صورت کلی برندینگ در حوزه فست فود و رستوران در کشور ما در دوران طفولیت قرار دارد.

معرفی انواع انحصار برند

انحصار برند یکی از روش های موجود در زمینه سرمایه گذاری می باشد.در مورد صنایع غذایی و فست فود ها هم می توانیم از انحصار برند استفاده کنیم.در این مقاله می خواهیم انواع انحصار را نامبرده و در مورد هر کدام توضیح مختصری ارائه دهیم. واژه انحصار یا MONOPOLY در علم اقتصاد معروف است و دارای انواعی می باشد.حالت انحصار برند حالتی می باشد که در آن فقط یک برند برای ارائه محصول وجود داشته باشد.از نکات مهم انحصار برند این است که هر چه ارائه محصول بالاتر رود بهای محصول کمتر می شود.

 

دات نت نیوک فارسی