می خواهیم در این مطلب در مورد ساخت کاناپه توضیح دهیم : در کافی شاپ ها و برخی از فست فود ها از کاناپه استفاده می شود.ما می توانیم از چوب پالت برای ساخت کاناپه استفاده کنیم.ابتدا پالت ها را شسته و تمییز می کنیم و سپس از روی آن کاناپه می سازیم.

هر چقدر طراحی داخلی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ زیباتر باشد موجب لذت بیشتر مشاریان و در نتیجه مراجعه مجدد آنها می شود.طراحی داخلی مکان های تجاری مانند رستوران و کافی شاپ باید با هدف جذب مشتری انجام شود.

استفاده از کاناپه های رستورانی در فست فود :

برای ساخت کاناپه رستورانی می توانیم کاناپه دلخواه مان به شرکت های متعدد ساخت کاناپه سفارش دهیم و با اینکار میزهای کافی شاپ و رستوران محدوده خاص خودشان را دارا خواهند بود و به همین دلیل ساخت کاناپه رستورانی از اولویت های دکوراسیون داخلی رستوران باید باشد.

 

انواع کاناپه های رستورانی برای فست فود :

کااپههای رستورانی انواع گوناگونی دارند که به عنوان نمونه می توانیم از کاناپه های بلند پشتی دار که پشتی های بزرگی هم دارند نام ببریم.مزیت ایندست کاناپه ها این می باشد که از میزهای دیگر به میزتان دیدی وجود نخواهد داشت و لذا با ساخت کاناپه های اینچنینی برای رستوران ها،حریم خصوصی افراد حفظ خواهد شد.البته امکان دارد افراد در نشستن و پشت دادن به این کاناپه ها کمی اذیت شوند.نهایتا توصیه ما ساخت کاناپه با پشتی کوتاه برای رستوران می باشد.

 

مزیت کاناپه رستورانی :

مزیت دیگر کاناپه رستوران و کافی شاپ استفاده دو منظوره از آنهاست،یعنی شما قادر خواهید بود که این کاناپه ها را به شکل یک میز در میان قرار دهید و در فضاهای خالی ای که به ایجاد می شود صندلی های کم جا بگذارید و برای آسودگی بیشتر از صندلی های همین کاناپه ها استفاده کنید.لذا در نتیجه ساخت کاناپه برای رستوران و کافی شاپ طراحی خاص خودش را می خواهد.