گروه تخصصی خدمات مشاوره فودگاه

پیشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه ای در عرصه مشاورهگروه تخصصی خدمات مشاوره فودگاه پیشرو در ارائه خدمات متنوع و حرفه ای در عرصه مشاوره راه اندازی فست فود و دکوراسیون و مشاوره برندینگ و ... می باشد.


این گروه با توجه به چشم انداز تهیه شده توسط مدیریت ارشد گروه تخصصی خدمات مشاوره فودگاه مجری در راه اندازی فست فود و کافی شاپ، رستوران های ارگانیک می باشد. اگر به دنبال سود بالاتر و رونق بیشتری هستید بدانید که در همه زمینه ها نیاز به مشورت دارید. سرمایه گذاری مطمئن در این حوزه از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران می باشد که با این روش ها تا حدود زیادی رفع می شود.مشاوره در انتخاب نام مجموعه

نتخاب نامی ماندگار و زنده می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت کسب کار شما در حوزه صنایع غذایی داشته باشد..برای مشاوره در این حوزه باید از افرادی با سابقه و با شناسنامه کاری مشخص و موفق استفاده نمود.

مدیر ناظر و کیفیت خدمات

برای راه اندازی کسب و کار در حوزه صنایع غذایی نیاز به مدیری کارا و ناظر داریم،این کار برای تضمین کیفیت کار و خدمات ارائه شده ضروری است.نظارت بر اجرا توسط مدیریت از پیش از خرید تا مراحل ساخت و پس از آن ادامه خواهد یافت.

مانیتورینگ رقبا

ما زیر نظر گرفتن رقیبان را با هدف پیشرفت و بهودی کار خودمان انجام می دهیم نه اینکه بخواهیم صرف رقابت با دیگران یا با برندی خاص این کار را بکنیم.مانیتورینگ رقبا حتما باید در مرحله آغاز به کارتان باشد


رسپی و منوی غذای فست فود

آموزش رسپی برگرها، رسپی ساندویچ،رسپی سس ها و رسپی سوخاری


سیب زمینی سرخ کرده

بعد از سرخ کردن سیب زمینی، روغن آن را گرفته و با پودر مخصوص مزه دار کنید. سیب زمینی سرخ شده جذابترین بخش منو فست فود است.


چیکن گریل

ادویه مخصوص را با سینه مرغ و عصاره مخصوص مخلوط کنید تا محصولی ممتاز جهت تهیه چیکن گریل داشته باشید.


مرغ سوخاری

جهت تهیه روکش مرغ رگولار، ۱ کیلوگرم ادویه مخصوص را با ١٠ کیلو آرد نول (آرد قنادی) مخلوط کنید تا روکش طلایی و زیبایی داشته باشد.


پیتزا قارچ و گوشت

برای گرفتن بوی زخم گوشت چرخ کرده از مخلوط مخصوص استفاده کنید. این ترکیب بوی زخم گوشت را مهار میکند.


هات وینگز

بال سوخاری آتشین از مرینیت بال مرغ با ادویه مخصوص و ترکیب آرد با ادویه مخصوص به نسبت یک به ده، بدست آید.


خمیر پیتزا

پایه خمیر پیتزا آرد نول (آرد قنادی) است و آب ولرم. این مواد با پودر پیتزای مخصوص برای داشتن خمیر پیتزا با کیفیت کافیست.


استیک گوشت

با پودر و عصاره مخصوص استیکی خوشمزه با بافت ترد و طعم ماندگار به مشتریان ارائه دهید، البته نقش گوشت خوب را فراموش نکنید.


همبرگر جویسی

ترکیب مناسب گوشت با پیاز به همراه پودر و عصاره مخصوص میتواند برگر جویسی با مزه جادویی و با کیفیت عالی بدهد.


دات نت نیوک فارسی