ارسال

 

هر کسب‌وکاری نیازمند ایجاد ارتباط و تعامل با سایر بنگاه‌ها و واحدهای اقتصادی فعال در آن صنعت است. در ساده‌ترین حالت کسب‌وکارها برای تأمین مواد اولیه و یا فروش محصولات نیاز دارند تا با بهترین تأمین‌کنندگان و خریداران ارتباط داشته باشند. برای این منظور لازم است تا اطلاعاتی همچون نام، شماره تلفن، آدرس، ایمیل، وبسایت و ... در دست باشد تا به آسانی بتوان ارتباطات مؤثر برقرار نمود. بنابراین داشتن اطلاعاتِ ارتباطی به نوعی شاه‌کلید موفقیت در کسب‌وکار است.

صنعت رستوران و فست فود نیز از این قاعده مستثنی نیست. از آنجا که کسب‌وکارهای مختلفی در این صنعت مشغول به فعالیت هستند، گستردگی و پیچیدگی آن بیش از پیش نمایانگر می‌شود. کسب‌وکارهایی همچون تولید و تأمین مواد اولیه رستوران‌ها و فست‌فودها، تولید و تأمین تجهیزات، چاپ و بسته‌بندی، نیروی انسانی، تبلیغات، املاک و ... همگی از جمله فعالیت‌هایی هستند که در صنعت رستوران و فست‌فود کشور بطور وسیع درحال تعامل بوده و به اطلاعات ارتباطی یکدیگر نیاز دارند.

فودگاه، سامانه جامع صنعت رستوران و فست فود کشور بعنوان پل ارتباطی میان کلیه فعالان و دست‌اندرکاران صنعت رستوران و فست فود کشور بوده که با بهره‌مندی از فناوری اطلاعات به ارائه خدمات می‌پردازد. فودگاه توسط متخصصین حوزه رستوران و فست فود با تجربه چندین ساله راه اندازی گردید که هدف خود را رشد و بالندگی این صنعت قرار داده‌اند. فودگاه امیدوار است با حضور فعال تمامی فعالان حوزه رستوران و فست فود، این هدف محقق شود.